Praca: Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/0989
OBOWIĄZKI:
dokonywanie pomiarów otworów okiennych, drzwiowych,szyb,rolet,przygotowywanie podłoża otworów montażowych, wykonywanie montażu okien, drzwi, rolet,szyb, obróbki otworów montazowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność dokonywania pomiarów otworów montażowych, wykonywanie montażuokien,drzwi,szyb,rolet DO PRZYUCZENIAUPRAWNIENIA DO OBSŁUGI PODESTÓW RUCHOMYCH KOSZOWYCH KONIECZNIE !!!!

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu