Praca: Monter okien


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter okien
Miejsce pracy: Rąbień
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na obróbce materiałów i wykonanie okna PCV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rąbień


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik montażu ślusarz / elektryk

LOADING SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Montaż i uruchomienie urządzeń firmy Loading Systems. wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne dobra organizacja pracy znajomość elektrotechniki – elektroniki, uprawnienia SEP do 1 kV znajomość technik...
POZNAJ OFERTĘ

Monter wyrobów z drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Rogóźno
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2024-05-04
montaż i demontaż rusztowań rusztowań elewacyjnych, przygotowanie ścian do montażu izolacji termicznych, gruntowanie, tynkowanie, drobne prace wykończeniowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ

Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2024-05-02
dokonywanie pomiarów otworów okiennych, drzwiowych, szyb, rolet, przygotowywanie podłoża - otworów montażowych i wykonywanie montażu okien, drzwi, szyb, obróbka otworów montażowych Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ