Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Praca: Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem montażu, kontrolą działania i regulacją urządzeń różnych gałęzi przemysłu, np. przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego, papierniczego, odzieżowego, a także rolnictwa.Wykorzystuje przyrządy i uchwyty montażowe (uniwersalne i specjalne) oraz narzędzia ślusarsko monterskie, urządzenia diagnostyczne do kontroli i regulacji maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu