Monter konstrukcji budowlanych

Praca: Monter konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Czerniewice (pow. tomaszowski, gm. Czerniewice), Czerniewice
Numer: StPr/24/1030
OBOWIĄZKI:
zabezpieczanie antykorozyjne elementów konstrukcji stalowych, wykonywanie montażu konstrukcji metalowych z elementów prefabrykowanych zgodnie z rysunkami roboczymi, demontowanie, konserwowanie, naprawianie i modernizowanie konstrukcji metalowych, przygotowywanie elementów do montażu, montaż konstrukcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziany 1 miesiąc doświadczenia zawodowego na stanowisku monter konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy:

Czerniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim