Młodszy specjalista do spraw logistyki

Praca: Młodszy specjalista do spraw logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0169
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze strukturą organizacyjną firmy.Przyjmowanie towarowych FV.Generowanie dokumentów WZ i PZ.Przyjmowanie w systemie Wawi i VSales zwrotów towarów i opakowań z oddziałów firmy.Segregacja dokumentów.Ustawianie limitów zatowarowania w kartotekach towarowych.Wprowadzanie i zmiana w systemie komputerowym lokalizacji towarów w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa programu OFFICE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu