Praca: Menedżer ds. marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Menedżer ds. marketingu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3815
OBOWIĄZKI:
- opracowanie działań marketingowych - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z Mongolii - praca jednozmianowa - godziny pracy 08:00-16:00 - adres rerutacji: pl. Komuny Paruskiej 5A lok. 705 Łódź
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: mongolski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

dyspozycyjnośćkomunikatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 666 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi