Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

h3

Mechanik pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zapole
Dodane: 2024-04-22
Naprawa i diagnostyka pojazdów samochodowych, ustawianie geometrii kół w pojazdach, obsługa urządzeń do geometrii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik mechanika samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-04-20
nauka demontażu/montażu układu zawieszenianauka wymiany rozrządupraca przy komputerach diagnostycznych Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik Samochodowy

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-05
Zakres obowiązków: Diagnostyka oraz naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów, Wykonywanie bieżących przeglądów oraz serwisowania według standardów producenta, Przeprowadzanie napraw...