Manager Produkcji Spożywczej

Praca: Manager Produkcji Spożywczej

Miejsce pracy: Kamieńsk, ul. Wrzosowa 4
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów
  • Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych
  • Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych w celu optymalizacji efektywności i redukcji kosztów
  • Współpraca z działem logistyki i planowania w celu zapewnienia prawidłowego zaopatrzenia i dystrybucji produktów
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej (minimum 3 lata)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji)
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość standardów GMP, HACCP oraz innych norm dotyczących produkcji spożywczej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i skuteczne podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)
  • Mile widziana znajomość kuchni Azjatyckiej-Japońskiej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Zakwaterowanie