Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/1228
OBOWIĄZKI:
Kompletacja zamówień od klienta, rozmieszczanie towarów w magazynie, kompletacja zamówień od klienta - Sprawne przyjmowanie dostaw. Umiejętność pracy ze skanerem. Załadunek pojazdów. Dbałość o porządek w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku. Gotowość do zrobienia uprawnień UDT- w okresie miesiąca pracy (magazyn wysokiego składowania).Pracy w systemie 3 zmianowym pn-sob ( 6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00), niedziela zmiana nocna 22:00-6:00. Możliwość pracy w nadgodzinach, przerwa 20 min. Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy, dyspozycyjność, dźwiganie do 25kg.

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu