Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Magazynier
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/1139
OBOWIĄZKI:
Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi. Przyjmowanie towarów do magazynu. Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru. Przechowywanie i składowanie towaru. Kompletowanie towaru. Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami. Obsługa systemu komputerowego. Gospodarowanie opakowaniami. Monitorowanie zapasów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość części samochodowych.

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie