Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Magazynier
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0883
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie dobrych relacji i kontaktów z dostawcami i kontrahentami z Indii. Przyjmowanie dostaw towaru. Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność organizacji pracydyspozycyjnośćkomunikatywność

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód