Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Magazynier
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0798
OBOWIĄZKI:
- załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców, - wystawianie dokumentów przy załadunku i rozładunku, - dostarcznie surowców na linie, - odbiór niezużytych surowców z linii,- odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów, - kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie zmianowym (system 4-brygadowy)
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,- preferowane osoby z doświadczeniem w obsłudze wózków widłowych,- znajomość SAP (zakres dla użytkowników skanera)

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku