Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3669
OBOWIĄZKI:
- magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów- przyjmowanie towarów do magazynu - obsługa systemu głosowego- praca w systemie trzyzmianowym- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres 1 roku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Podkonice Duże
Dodane: wczoraj
przyjmowanie/wydawanie towarów/produktów, kompletowanie/układanie towarów/ produktów, prace ze skanerem kodów towarów/produktów, obsługa komputera, obsługa systemu zarządzania magazynem, transport towarów/...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Swędów
Dodane: wczoraj
Proste czynności magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Praca na terenie RP
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
Prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją; przygotowywanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty; przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sosnowiec-Pieńki
Dodane: wczoraj
przede wszystkim przyjmowanie, składowanie, przechowywanie i wydawanie towarów . Zakres zadań wykonywanych przez magazyniera, może się nieco różnić w zależności od wielkości i funkcji magazynu oraz rodzaju...
POZNAJ OFERTĘ