Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Magazynier
Miejsce pracy: Chotów
Numer: StPr/24/0125
OBOWIĄZKI:
Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.Kompletowanie zamówień za pomocą skanera.Zarządzanie przestrzenią magazynową.Przyjmowanie dostaw oraz wprowadzanie ich do systemu IdoSell.Współpraca z zewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chotów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu