Praca: Magazynier


Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie produktów,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie towaru, nadawanie indeksu, układanie na półkach, dbałość o powierzchnie magazynowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
Załadunek i rozładunek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - uprawnienia UDT do obsługiwózka widłowego,- mile widziane doświadczenie,- chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Bykowska
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie, wydawanie, kompletacja towarów,praca fizyczna związana z dźwiganiem ciężarów.Dwuzmianowy system czasu pracy. Praca w godzinach 06:00-22:00. Grafik dostosowywany do bieżacych potrzeb i zapotrzebowania....
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Chotów
Dodane: wczoraj
Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.Kompletowanie zamówień za pomocą skanera.Zarządzanie przestrzenią magazynową.Przyjmowanie dostaw oraz wprowadzanie ich do systemu IdoSell.Współpraca z...
POZNAJ OFERTĘ