Praca: Magazynier-sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier-sprzedawca
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/24/0936
OBOWIĄZKI:
prowadzenie magazynu z towarami, tj, obsługa klienta,kontrolowanie stanów magazynowych, układanie oraz sprzedaż towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne


Wymagania inne:

do przyuczenia

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
załadunek i rozładunek ciężarówek przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Tago Dystrybucja Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska Przyjmowanie, rozładunek, załadunek towaru. Sortowanie przywożonego towaru oraz opakowań do magazynu. Sprawdzanie i rejestrowanie ilości oraz stanu towaru. Rozmieszczanie towaru na odpowiednich...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Widzew
Dodane: wczoraj
prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie, sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami, prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie, praca w systemie zmianowym. umiejętności pracy w zespole, punktualności,...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: wczoraj
przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane prawojazdy kat. B i uprawniwnia na wózek widłowy
POZNAJ OFERTĘ