Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3924
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie dań kuchni hinduskiej oraz tureckiej według oryginalnych receptur- godziny pracy: 5-13, 13-21- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania dań kuchni hinduskiej oraz tureckiej

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

h3

Pizzerman

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Tuszyn
Dodane: dzisiaj
Przygotowywanie posiłków, obsługa urządzeń, przyjmowanie zamówień, obsługa klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- przygotowanie dań kuchni hinduskiej oraz tureckiej według oryginalnych receptur- godziny pracy: między 5, a 13 oraz między 13, a21- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: 2024-10-22
wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kucharz kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-10-22
- przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej w oparciu o oryginalne przepisy i półprodukty- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ