Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kucharz
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/1282
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dań kuchni wietnamskiej,podstawowe czynności: gotowanie, smażenie, duszenie i inne.Praca w godzinach: 09:00-17:00, 13:00-21:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Kucharz małej gastronomii

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z przygotowywaniem dań kuchni wietnamskiej

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim