Praca: Kucharz kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz kuchni wietnamskiej
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0844
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej z wykorzystaniem oryginalnych składników, przypraw i receptur dostępnych w języku wietnamskim. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca w godzinach 10.00-21.00 również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: znajomość kuchni orientalnej

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni wietnamskiej z wykorzystaniem oryginalnych składników, przypraw i receptur dostępnych w języku wietnamskim.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach