Praca: Kucharz kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz kuchni wietnamskiej
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0420
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej w oparciu o oryginalne przepisy, półprodukty i przyprawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana znajomość oryginalnych przepisów, półproduktów i przypraw kuchni wietnamskiej. Praca stojąca w wysokich temperaturach.

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu