Praca: Kucharz kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz kuchni orientalnej
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0880
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań kuchni orientalnej (indyjskiej, arabskiej lub bengalskiej), obsługa grilla pionowego gazowego i elektrycznego, grilla poziomego-kontaktowego, noża elektrycznego do mięsa-kebabu.Planowany okres zatrudnienia od 21.10.2024 do 20.10.2027, praca w godzinach 10.00 - 00.00 w systemie dwuzmianowym, również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

znajomość kuchni orientalnej (indyjskiej, bengalskiej, arabskiej) oraz umiejętność obsługi grilla pionowego gazowego i elektrycznego, grilla poziomego-kontaktowego, noża elektrycznego do mięsa-kebabu.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach