Praca: Kucharz kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz kuchni orientalnej
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI AZJATYCKIEJ WG ORYGINALNYCH PRZEPISÓW.[Praca na czas określony] : 3 LATA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI AZJATYCKIEJ[Inne] : ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH PRZEPISÓW KUCHNI AZJATYCKIEJ,DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach