Praca: Kucharz kuchni bengalskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kucharz kuchni bengalskiej
Miejsce pracy: Przedbórz
Numer: StPr/24/0723
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI BENGALSKIEJ WEDŁUG ORYGINALNYCH RECEPTUR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW WEDŁUG RECEPTUR KUCHNI BENGALSKIEJ[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ KUCHNI BENGALSKIEJ

Miejsce pracy:

Przedbórz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku