Praca: Kucharz kuchni arabskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz kuchni arabskiej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1542
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie potraw kuchni arabskiej- miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Piotrkowska 107/25) + inne miejsca wskazane przez pracodawcę- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni arabskiejznajomość oryginalnych receptur kuchni arabskiej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi