Praca: Księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Księgowy
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0489
OBOWIĄZKI:
prowadzenie KPiR, VAT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia - rachunkowość


Wymagania inne:

znajomość przepisów i technik księgowania w zakresie KPiR oraz VAT, umiejetność pracy w programie KPiR oraz VAT

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu



Zobacz podobne oferty

h3

Księgowa

HSV Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Polesie
Dodane: wczoraj
Zakres obowiązków weryfikacja, dekretacja oraz księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami, analizowanie kont księgowych oraz weryfikacja poprawności rozliczeń i sald, aktywny udział w cyklicznych...
POZNAJ OFERTĘ

Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-10-16
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Inspektor

Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-10-16
Warunki pracy Praca w stresie pod presją czasu. Wykonywanie zadań obarczonych ryzykiem wystąpienia błędów skutkujących narażeniem jednostki na zarzut naruszenia dyscypliny finansów publicznych lub nierzetelnego...
POZNAJ OFERTĘ

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2024-10-03
księgowanie dokumentów, listy płac, ZUS-y.Umowa na czas okresliny 3 m-ce, z możliwością przedłużenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: mile...
POZNAJ OFERTĘ