Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Księgowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1559
OBOWIĄZKI:
- fakturowanie i księgowanie dokumentów- sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń- kontakt z klientami i współpracownikami w języku arabskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność fakturowania i księgowania dokumentówumiejętność sporządzania listy płac oraz przygotowywania przelewów bankowych wynagrodzeń

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi