Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0131
OBOWIĄZKI:
1. Stylizacja paznokci - hybryda, paznokcie żelowe.2. Henna, depilacja.3. Umawianie wizyt.4. Dbanie o czystość w salonie.5. Pedicure.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: dokładność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: dzisiaj
wykonywanie zabiegów kosmetycznych i laserowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: technik usług kosmetycznych Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pedikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: kurs lub staż min. 1 miesiąc w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2024-04-30
1. Stylizacja paznokci - hybryda, paznokcie żelowe.2. Henna, depilacja.3. Umawianie wizyt.4. Dbanie o czystość w salonie.5. Pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2024-04-28
NAUKA WYKONYWANIA ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH NA TWARZ I CIAŁO; NAUKA WYKONYWANIA ZABIEGÓW EPILACJI LASEROWEJ; NAUKA WYKONYWANIA MAKIJAŻY OKOLICZNOŚCIOWYCH; NAUKA WYKONYWANIA ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH DŁONI...
POZNAJ OFERTĘ