Praca: Koordynator terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Koordynator terenowy
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/24/1151
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji pracowniczej, rozliczanie godzin pracowników, kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracownikami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu