Koordynator Regionalny ds. OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne)

Praca: Koordynator Regionalny ds. OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne)

EnercoNet B.V. Oddział w Polsce - zajmujemy się realizacją projektów w zakresie OZE. Więcej informacji na temat profilu działalności i naszych projektów znajduje się na stronie www.enerconet.com.

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Zadania:
  • Poszukiwanie wskazanych nieruchomości pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych na terenie danego województwa i jego okolicach
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami
    Bieżące raportowanie
Wymagania:
  • Łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80% czasu
  • Doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, w szczególności OZE (mile widziane)
Oferujemy:
  • Umowę ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją
  • Bardzo atrakcyjną prowizję od każdego pozyskanego hektara gruntu
  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie przygotowania i realizacji projektów
  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia