Koordynator do spraw etykiet

Praca: Koordynator do spraw etykiet


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Koordynator do spraw etykiet
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0874
OBOWIĄZKI:
Tworzenie etykiet, weryfikowanie poprawności danych na etykietach, przesyłanie danych do systemu, sporządzanie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

h3

Koordynator terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: wczoraj
Prowadzenie ewidencji pracowniczej, rozliczanie godzin pracowników, kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracownikami. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - B2 -...
POZNAJ OFERTĘ

Koordynator terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2024-10-11
Prowadzenie ewidencji pracowniczej, rozliczanie godzin pracowników, kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracownikami. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - B2 -...
POZNAJ OFERTĘ

Koordynator terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2024-09-28
Prowadzenie ewidencji pracowniczej, rozliczanie godzin pracowników, kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracownikami. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ