Praca: Kierownik Projektu

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji projektów budowlanych,
  • Zarządzanie zespołem oraz podwykonawcami,
  • Raportowanie postępów i wyników prowadzonych projektów,
  • Kontrola budżetu, terminów oraz jakości wykonanych prac,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia projektów,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm bezpieczeństwa,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),
  • Szkolenia podnoszących kwalifikacje zawodowe.