Praca: Kierownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0452
OBOWIĄZKI:
Planowanie i organizowanie pracy magazynowych;Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, dostawcami i kontrahentami z Indii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność planowania i organizacji pracy dyspozycyjność, komunikatywność,

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód