Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Kierowca
Miejsce pracy: Raciszyn
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
Obsługa powierzonego pojazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Karta kierowcy kod 95
Uprawnienia: kierowca


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Raciszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Soczówki
Dodane: wczoraj
PRZEWÓZ TOWARÓW NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. C+E Wymagania inne: UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ RZECZY, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca-kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-04-28
doręczanie przesyłek kurierskich, odbiór nadań kurierskich, rozliczanie i pobieranie pieniędzy Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-28
- przewóz towarów na teren Francji i z terenu Francji- przygotowanie dokumentów przewozowych- nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem- umowa zlecenie na okres 3 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-04-27
nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczanie przewożonego towaru przed uszkodzeniem, przygotowywanie auta do transportu, obsługa codzienna pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ