Praca: Goniec

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Goniec
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0558
OBOWIĄZKI:
1. Doręczanie pism urzędowych za pokwitowaniem na terenie miasta Łęczyca.2. Prowadzenie ewidencji pism wychodzących.3. Kopertowanie i adresowanie przesyłek. 4. Opracowywanie dokumentów i korespondencji zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy