Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Fryzjer
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/0489
OBOWIĄZKI:
modelowanie fryzur; strzyżenie damskie, męskie; stylizacja fryzur; pielęgnacja włosów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe lub odbyty staż

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Asystent fryzjera

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-28
wykonywanie prac pomocniczych wspierających prace fryzjera, przygotowywanie stanowiska pracy, obsługa klienta, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Konopnica (pow. wieluński, gm. Konopnica), Konopnica
Dodane: 2024-04-26
Wykonywanie zabiegów pielęgnacji włosów i skóry głowy.Wykonywanie odkształcenia włosów i formowania fryzur.Trwałe wykonywanie zabiegów odkształcania włosów. Strzyżenie damskie i męskie włosów.Wykonywanie...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2024-04-19
staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2024-04-19
1. Strzyżenie.2. Modelowanie.3. Koloryzacja.4. Utrzymywanie czystości.5. Pielęgnacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności fryzjerskie Uprawnienia: zdolności...
POZNAJ OFERTĘ