Elektromonter linii kablowych

Praca: Elektromonter linii kablowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3790
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie trasy kablowej- wykonanie wykopów pod ułożenie kabli- montaż estakad kablowych półek kablowych pod ułożenie kabli- montaż fundamentów i konstrukcji wsporczych,- montaż osprzętu kablowego i aparatury zabezpieczeniowej linii kablowych- układanie kabli w linii kablowej wg wymagań i zaleceń producentów kabli oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa- montaż połączeń linii kablowych- praca na terenie Polski i Unii Europejskiej- praca jednozmianowa - umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi