Praca: Elektromechanik


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Elektromechanik
Miejsce pracy: Starowa Góra
Numer: StPr/24/0320
OBOWIĄZKI:
Naprawa układów instalacji elektrycznych, diagnostyka komputerowa Mile widziane osoby z Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektromechanik


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starowa Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Kiernozia
Dodane: wczoraj
Praca w zakładzie instalacyjno-produkcyjnym w zakresie instalacji chłodniczych, praca w godzinach 8.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: ogólna znajomość zagadnień mechaniki...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Kamocin
Dodane: 2024-04-19
montowanie i uruchamianie maszyn produkcyjnychposługiwanie się oprogramowaniem komputerowymkonserwowanie sprzętu Wymagania inne: Wykształcenie wyższe lub średnie - elektromechanik
POZNAJ OFERTĘ