Elektromechanik pojazdów samochodowych

Praca: Elektromechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3857
OBOWIĄZKI:
- naprawa pojazdów samochodowych- kontrola stanu technicznego zespołów i układów elektrycznych i mechanicznych, przeprowadzanie ich regulacji i konserwacji oraz diagnozowanie usterek, między innymi za pomocą zebrania danych z wielu kontrolnych czujników elektronicznych i z pamięci komputera pokładowego pojazdu- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi skanera diagnostycznego LAUNCH CRP129Xumiejętność obsługi stacji lutowniczej APEX TOOL GROUP T0053380699N-ND, mikroskopu elektronicznego AVEN TOOLS- MIGHTY SCOPE V2 USB DIGITAL MICRminimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy w warsztacie samochodowym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi