Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej

Praca: Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej
Miejsce pracy: Bukowiec
Numer: StPr/24/0288
OBOWIĄZKI:
organizacja wysyłek zamówień internetowych, obsługa magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bukowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

h3

Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Pasieka (pow. kutnowski, gm. Żychlin), Pasieka
Dodane: 2024-05-16
obsługa zamówień, przygotowanie wysyłek, przygotowanie ofert sprzedażowych do różnych platform E-COMMERCE Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie...
POZNAJ OFERTĘ

Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Dziadkowice (pow. zduńskowolski, gm. Szadek), Dziadkowice
Dodane: 2024-05-15
nadzorowanie procesów sprzedaży online, dbanie o prawidłowe działanie sklepu, wystawianie ofert, tworzenie opisów, pakowanie zamówień, odpisywanie na maile, odbieranie telefonów, rozpatrywanie reklamacji Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-05-08
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nauka obsługi sklepu internetowego,- nauka rozmów z klientami sklepu internetowego,- nauka prowadzenia...
POZNAJ OFERTĘ