Praca: Brygadzista ubojni

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Brygadzista ubojni
Miejsce pracy: Kaleń
Numer: StPr/24/1741
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad: zawieszaniem żywca, odpowiednim głuszeniem i podcinaniem, odpowiednim ustawieniem temperatury w oparzalnikach, odpowiednim czyszczeniem łap, patroszeniem tuszki, zawieszaniem i czyszczeniem podrobów i inne.Odbiór mycia z przedstawicielem ekipy myjącej. Nadzór nad pracą przydzielonych pracowników.Praca w godzinach: 06:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kaleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim