Praca: Barmanka


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Barmanka
Miejsce pracy: Szczepanowice (pow. piotrkowski, gm. Gorzkowice), Szczepanowice
Numer: StPr/24/1562
OBOWIĄZKI:
robienie zamówieńobsługa nalewaka do piwaobsługa kasy fiskalnejsprawdzanie poprawności wydanego towau z fakturą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczepanowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2024-10-09
Przygotowywanie napoi mieszanych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń niezbędnych do ich wykonania,Doradzanie konsumentowi w zakresie wyboru napoi.Firma posiada kilka lokalizacji w różnych miastach ( m.in. Ustroń,...
POZNAJ OFERTĘ

Barmanka

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Szczepanowice (pow. piotrkowski, gm. Gorzkowice), Szczepanowice
Dodane: 2024-09-23
robienie zamówieńobsługa nalewaka do piwaobsługa kasy fiskalnejsprawdzanie poprawności wydanego towau z fakturą Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ