Praca: Asystent księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Asystent księgowego
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
Wstępna segregacja dokumentów.Weryfikacja danych na dokumentach.Podział dokumentów wg kosztów rodzajowych.Wstępne księgowanie dokumentów w systemie komputerowym.Analiza dokumentów wprowadzonych do systemu.Księgowanie powiązanie rejestrów księgowych.Analiza dokonanych księgowań w rejestrach księgowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu