Asystent do spraw księgowości(referent)

Praca: Asystent do spraw księgowości(referent)

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-obsługa urządzeń biurowych-segregacja dokumentów-obliczanie podatków osób fizycznychRodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego:-obsługa klienta biura-obsługa programu księgowego-obsługa programu Płatnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie