Specjalista do spraw sprzedaży

Praca: Specjalista do spraw sprzedaży


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Buków (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Buków
Numer: StPr/24/0437
OBOWIĄZKI:
sprzedaż ogrodzeń panelowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Buków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Specjalista do spraw sprzedaży (części samochodowe)

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: wczoraj
analiza cen rynkowych,realizacja transakcji kupna,sporządzanie protokołów braków ilościowych lub innych niezgodności; Wymagania inne: mile widziana znajomość części samochodowych
POZNAJ OFERTĘ

Doradca Klienta ds. OZE

Polenergia Fotowoltaika S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-15
Twój zakres obowiązków: Działania sprzedażowe w największej prywatnej organizacji na rynku energii w Polsce Doradztwo w zakresie energetyki i sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku...
POZNAJ OFERTĘ

Konsultant Finansowy

Prudential Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-15
Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy....
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pekao Direct Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-14
Aktywną sprzedaż produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu Telefoniczną obsługę klientów –...
POZNAJ OFERTĘ