Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Sekretarka
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0251
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

h3

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-05-13
nauka obsługi centrali telefonicznej, prowadzenia spraw związanych z obsługą prac starosty, wicestarosty i członków zarządu powiatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-05-12
-PROWADZENIE KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNEJ SEKRETARIATÓW,- EWIDENCJA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ ORAZ KOORDYNOWANIE JEJ OBIEGU W BANKU,- ORGANIZAOWANIE PRACY SEKRETARIATU W...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik obsługi sekretariatu

Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
administrowanie i obsługa centrali telefonicznej, korespondencji, współpraca z kurierami, obsługa sekretariatu, recepcji, przyjmowanie gości, pełnienie funkcji asystenckich dla biura zarządu, m.in. prowadzenie...
POZNAJ OFERTĘ

Referent ds. obsługi sekretariatu

Bank Spółdzielczy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice, ul. Łódzka 33
Dodane: 2024-05-06
prowadzenie obsługi sekretariatu Zarządu Banku, a w szczególności: informowanie i umawianie klientów, kierowanie klientów do odpowiednich komórek organizacyjnych banku, prowadzenie rejestru wyjazdów i spotkań...