Praca: Pracownik zbiórki odpadów

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pracownik zbiórki odpadów
Miejsce pracy: Chojne
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
załadunki i rozładunki towarów, prasowanie i belowanie tworzyw sztucznych, praca przy belownicy, sortowanie tworzyw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chojne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu