Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/24/0128
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Unijny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

h3

Sprzątaczka powierzchni biurowych

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: dzisiaj
Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00

Lokalizacja: łódzkie/ Łopatki
wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik sprzątający

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie ekspresów Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i sumienność...