Praca: Pracownik fizyczny

ZIELEŃ 2K Sp.z o.o. to firma zajmująca się robotami wykończeniowymi przy budowie dróg tj. humusowanie  skarp i terenów płaskich, umocnienia skarp rowów i nasypów, hydrosiew, darniowanie zajmujemy się również  nasadzeniami drzew i krzewów  wraz z pielęgnacją.
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, grabienie
  • Wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów
  • Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Prace porządkowe na budowie
Wymagania:
  • Rzetelności, komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Umiejętność logicznego myślenia  przewidywanie i unikanie zagrożeń
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależnie od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • Zapewniamy  posiłek - obiady na budowach