Pracownik Działu Technicznego

Praca: Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: Radomsko
Opis stanowiska
  • przygotowanie form do ich instalacji na maszynie wtryskowej;
  • montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych;
  • dokonywanie bieżących napraw mechaniczno-ślusarskich oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych;
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu w celu bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń produkcji;
Wymagania
  • doświadczenie przy naprawie maszyn, teoretyczne i praktyczne;
  • wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne w dziedzinie mechanik, elektryk, hydraulik;
  • praktyczna znajomość obsługi podstawowych narzędzi mechanicznych: klucze standardowe, śrubokręty, elektronarzędzia ( wiertarka, szlifierka, myjka ciśnieniowa);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi monitorów ekranowych;
  • dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym: I zmiana:6-14/ II zmiana:144-22/ III zmiana:22-6;
  • zamieszkiwanie na terenie Polski;
Mile widziane
  • wiedza z zakresu pneumatyki, elektryki i hydrauliki;
  • kursy i uprawnienia w zakresie: suwnic, wciągników, SEP, wózków jezdniowych;
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podzielone na stawkę zasadniczą i premie miesięczną;
  • realna możliwość rozwoju i nabycia uprawnień;
  • atrakcyjną premię roczną- tzw. 13stka;
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta sportowa;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie do automatu vendingowego;
  • dogodna lokalizacja i parking dla pracowników bezpośrednio pod zakładem pracy;
Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny
  • kontakt telefoniczny lub mailowy;
  • rozmowa w naszej siedzibie/fabryce;
  • szczery feedback po każdym etapie rekrutacji;
  • zatrudnienie z zaangażowaniem z naszej strony do wdrożenia Cię do pracy;
  • zostajesz częścią Particle Foams Engineers;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.