Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
sortowanie, skanowanie przesyłek, wykonywanie ręcznych prac transportowych, praca z przenośnikiem taśmowym, używanie ręcznego wózka paletowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziana umiejętność obsługi skanera

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 711,75 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu